درباره ما
  1. صفحه نخست
  2. درباره ما

از سال 1390 که شرکت بازرگانی محمدی (ترنس جت) را تاسیس کردیم، همواره بر این اعتقاد راسخ بوده‌ایم که یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داشتن تعهد، تخصص، نوآوری و احترام به خواسته‌های مشتریان می‌باشد و شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظارت و خواسته‌های مشتریان گوش فراداده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند.

شرکت بازرگانی محمدی (ترنس جت) با هدف ارائه خدمات گوناگون تجاری و امور بازرگانی بین الملل تاسیس شده است . از جمله خدمات ما عبارتند از : ارائه انواع خدمات بازرگانی ، واردات ،صادرات ، ترخیص کالا ، رابط بین الملل جهت گسترش فعالیت های تجاری شما در سایر کشور ها، پیگیری روابط بین الملل، بازاریابی بین الملل، پیدا کردن شریک تجاری معتبر، خرید کالا از کشور مبدا ، ارائه انواع خدمات حمل به صورت هوایی ، زمینی ،دریایی و … می باشد.

داشتن نمایندگی در تمامی بنادر ایران، چین، هنگ کنگ، تایوان، دبی، هند، اروپا، کانادا و آمریکا
برقـراری سرویس ­های ترانزیت داخلی، خارجی و ارائه خدمات گمرکی
اعلام نرخ ­های حمل فوق العاده مناسب و رقابتی از اقصی نقاط دنیا به ویژه از بنادر چین و خاور دور
انجام حمل محموله­ های هوایی با داشتن سیستم پرواز به ایران و امارات در اکثر روزهای هفته
حمل محموله­ های زمینی به وسیله کامیون دربست و گروپاژ از کلیه نقاط اروپا و آسیا به ایران و بالعکس
حمل تخصصی صادرات و واردات مواد شیمیایی به وسیله کشتی­های تانکر – ایزوتانک – فلکسی تانک
حمل محموله­ های فله توسط کشتی­های فله بر از کلیه نقاط اروپا و آسیا به ایران و بالعکس
ارائه خدمات انبارداری، بارچینی، بسته بندی کالا با در اختیار داشتن پایانه­ های کانتینری در تهران، اصفهان و…، حمل محمولات سنگین و محمولات کانتینری

پیرو این اعتقاد، ماهیت و تمرکز تلاش های ما بر تعهد نسبت به کیفیت و دقت در ارائه خدمات همه‌جانبه برای حل مسائل بازرگانی استوار بوده است.
نگرش و دیدگاه ما با برداشتن گام هایی کوچک، ایمن و خردمندانه تکامل یافته است. ما اعتقاد داریم که مسائل و دغدغه‌های کارفرمای ما دغدغه خود ما است. در راستای تجهیز خود به منظور حل و رفع تمامی دغدغه های حرفه ای کارفرمایان خود، که ممکن است تنها محدود به مسائل بازرگانی نباشد، تدبیر ما بر آن بوده است که تیمی از متخصصین حرفه ای، باتجربه و سخت کوش را جمع نموده، به روزترین فرآیندها و استراتژی‌های صادرات و واردات را به خدمت گرفته و از آخرین و به روزترین بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل ها و استانداردهای ملی و بین المللی جهت ایجاد تجارتی امن و پایدار استفاده کنیم.

شرکت بازرگانی محمدی (ترنس جت)، فعال در زمینه ترخیص کالا و ارائه مشاوره در امور واردات و صادرات کالا می باشد. مأموریت اصلی ما ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و دقت به مشتریانمان می باشد. ما در تمامی گمرکات اصلی و کلیدی داخل و خارج از کشور حضوری فعال داریم تا به چشم‍‌ انداز خود دست یابیم.